Series
Ratings
287
Delightfully DeceitfulRated ★ 3.0
The Confidence Man JP SpecialRated ★ 4.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.0
Reibai Tantei Jozuka HisuiRated ★ 3.5
AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 3.5
This is Not a Business Expense!Rated ★ 3.5- DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5- KakeguruiRated ★ 3.5
Last Man: The Blind ProfilerRated ★ 3.5
The Black SwindlerRated ★ 3.0
Mystic Pop-up BarRated ★ 3.0
BG: Personal BodyguardRated ★ 3.0
GalileoRated ★ 3.5
Trillion GameRated ★ 3.0
The AuditorsRated ★ 3.5
ConnectionRated ★ 3.5
RikuohRated ★ 3.0
Law SchoolRated ★ 2.5