Series
Ratings
36
SKY CastleRated ★ 4.5
My Husband, Mr. Oh!Rated ★ 4.5
My Father is StrangeRated ★ 4.5
Money FlowerRated ★ 5.0- APBRated ★ 2.5
GrimmRated ★ 2.0
GrimmRated ★ 2.5
GrimmRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 4.5
GrimmRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
CSI: NYRated ★ 4.5