Movies
Ratings
369
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.0