Titles you rated
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.0