Movies
Ratings
66
TedRated ★ 2.5
50 First DatesRated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Wedding DressRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 4.5- ApostleRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Late BlossomRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 4.5
GloveRated ★ 4.5
Lifting King KongRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 5.0