Series
Ratings
92
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Run with the WindRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 1.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 0.5
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 0.5
Ghost StoriesRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 2.0
StrangerRated ★ 5.0