Movies
Ratings
163
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 5.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.5
The TuxedoRated ★ 4.5
UnderworldRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.5