Movies
Ratings
625
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 2.5
Se7enRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0- DreamRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
Bullet TrainRated ★ 3.5
Me TimeRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5