Titles you rated
Ad AstraRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
SouthpawRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
The Purge: AnarchyRated ★ 0.5
RushRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0