Movies
Ratings
243
The GiverRated ★ 4.0
Storm WarRated ★ 2.0
Ender's GameRated ★ 3.5
PushRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 4.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0
The House BunnyRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 3.0