Series
Ratings
152
Hooray for LoveRated ★ 3.5
Road No. 1Rated ★ 3.5
Jang Hee BinRated ★ 3.0
Hello! My LadyRated ★ 2.5
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.0
Hotel KingRated ★ 3.5
Heading to the GroundRated ★ 0.5- Merry MaryRated ★ 3.0
Lovers of MusicRated ★ 2.5
Ugly AlertRated ★ 3.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.5
Ruby RingRated ★ 2.5
Glory JaneRated ★ 2.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 2.5
I Do, I DoRated ★ 4.0
A New LeafRated ★ 3.0
All About My RomanceRated ★ 4.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 4.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.5- Lotus Flower FairyRated ★ 2.0