Titles you rated
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 3.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 2.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
The Morose MononokeanRated ★ 4.0