Movies
Ratings
149
Steal My HeartRated ★ 2.5
Chicken RunRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
HopeRated ★ 4.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
WantedRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5