Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 1.5
TRON: AresRated ★ 2.5
TRON: LegacyRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
LobbyRated ★ 2.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5- PilotRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 2.0
ChicagoRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0