Movies
Ratings
762
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Call Me ChihiroRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5