Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
Uncut GemsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Labor DayRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The FallRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
The WondersRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Fly Me to the MoonRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0