Movies
Ratings
230
Match PointRated ★ 5.0
Café SocietyRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
CarnageRated ★ 5.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 5.0
The Zero TheoremRated ★ 3.0
In Another CountryRated ★ 4.0
RevivreRated ★ 4.0
The Day He ArrivesRated ★ 5.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Mood IndigoRated ★ 3.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 5.0