Series
Ratings
18
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
BigRated ★ 2.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5