Titles you rated
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 5.0
Never Let Me GoRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Boogie NightsRated ★ 2.5
SecretRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
DriveRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The SmurfsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5