Titles you rated
Running TurtleRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5- WishRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5