Movies
Ratings
570 No Other ChoiceRated ★ 3.0 No Other ChoiceRated ★ 3.0
 Good Will HuntingRated ★ 3.5 Good Will HuntingRated ★ 3.5
 The FabelmansRated ★ 4.5 The FabelmansRated ★ 4.5
 Mona Lisa SmileRated ★ 4.5 Mona Lisa SmileRated ★ 4.5
 F1: The MovieRated ★ 3.0 F1: The MovieRated ★ 3.0
 The Truman ShowRated ★ 4.0 The Truman ShowRated ★ 4.0
 SleepRated ★ 3.0 SleepRated ★ 3.0
 A Hard DayRated ★ 3.0 A Hard DayRated ★ 3.0
 The ChaserRated ★ 3.0 The ChaserRated ★ 3.0
 Phantom ThreadRated ★ 2.0 Phantom ThreadRated ★ 2.0
 Little Miss SunshineRated ★ 4.0 Little Miss SunshineRated ★ 4.0
 The SubstanceRated ★ 3.0 The SubstanceRated ★ 3.0
- A Hard DayRated ★ 3.5
 Because I Hate KoreaRated ★ 3.5 Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
 Love in the Big CityRated ★ 4.0 Love in the Big CityRated ★ 4.0
 Better DaysRated ★ 2.5 Better DaysRated ★ 2.5
 AlienRated ★ 3.0 AlienRated ★ 3.0
 The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0 The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
 MicrohabitatRated ★ 4.5 MicrohabitatRated ★ 4.5