Titles you rated
TranscendenceRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
Mr. BrooksRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 2.0
MaleficentRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.0
San AndreasRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5