Movies
Ratings
55
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
Hoodwinked!Rated ★ 1.0
AvatarRated ★ 4.0- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0- Magic Rangers The Movie & Bokengers The MovieRated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0