Series
Ratings
20
She Was PrettyRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0