Titles you rated
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
After the WeddingRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Mr. Zoo: The Missing VIPRated ★ 1.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
My Big Fat Greek WeddingRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Dance sports GirlsRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
DumboRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 1.5
Bee MovieRated ★ 3.0