Titles you rated
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 1.5- GokusenRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 0.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0