Titles you rated
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
Glory JaneRated ★ 3.0
I Do, I DoRated ★ 3.0
JackpotRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Idle MermaidRated ★ 2.0
Secret HealerRated ★ 2.5
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 2.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Two MothersRated ★ 3.5
Ugly AlertRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.0