Titles you rated
- SABAKANRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
A Story of YonosukeRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 3.0
Love & FriendshipRated ★ 2.0
Nine 1/2 WeeksRated ★ 1.5
The Seven Year ItchRated ★ 2.0
PauletteRated ★ 3.0
The Taste of ThingsRated ★ 5.0
Meet Joe BlackRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5