Titles you rated
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 3.0
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Gemini ManRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Battle of JangsariRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.0
Miss BaekRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
PersonaRated ★ 3.5
Sweet BeanRated ★ 4.0