Movies
Ratings
76
VeteranRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
The King of JokguRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Parent TrapRated ★ 4.0