Series
Ratings
341
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Gannibal Season 2Rated ★ 3.0
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5
Blood FreeRated ★ 2.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Your Friendly Neighborhood Spider-ManRated ★ 3.0
Marvel ZombiesRated ★ 2.0
Eyes of WakandaRated ★ 2.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.5
Nine PuzzleRated ★ 4.5- 무쇠소년단Rated ★ 3.0
Alien: EarthRated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
The Boys Season 4Rated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0