Series
Ratings
54
Stranger ThingsRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 1.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 1.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 2.0
Abnormal SummitRated ★ 2.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0