Titles you rated
- Great InheritanceRated ★ 2.5
Vampire IdolRated ★ 2.0
Country DiariesRated ★ 3.0- Late BlossomRated ★ 4.0
- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 2.5
LoversRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
The VirusRated ★ 3.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.0- Rude Miss Young Ae Season 15Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 14Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 3.0