Series
Ratings
54
I Need RomanceRated ★ 5.0
Voice: City of AccomplicesRated ★ 4.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 2.5
Autumn in My HeartRated ★ 1.0
Voice season1Rated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 0.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 1.5- InuYashaRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 2.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0