Movies
Ratings
664
Baby DriverRated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 1.5
Jealousy Is My Middle NameRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Toni ErdmannRated ★ 5.0
Buena Vista Social ClubRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 2.5
The WrestlerRated ★ 3.5
Just FriendsRated ★ 2.5
A Monster CallsRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 3.0
Swing VoteRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
PhiladelphiaRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
The TableRated ★ 3.0
Tony TakitaniRated ★ 4.0