Titles you rated
Mask GirlRated ★ 3.5
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
A Certain Magical IndexRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.0