Titles you rated
BugoniaRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
Waikiki BrothersRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5- TarotRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Detective Conan: The Culprit from the PastRated ★ 2.5
CashbackRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
YesterdayRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0