Movies
Ratings
94
Be with YouRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 2.5
21Rated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 2.0
The Blind SideRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0