Series
Ratings
19
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
One More Happy EndingRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0