Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Tamra IslandRated ★ 2.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 2.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0