Movies
Ratings
99
EdenRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 2.0
RED 2Rated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
SaltRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0