Titles you rated
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The KingdomRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
Starship TroopersRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
RamboRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
DreddRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 3.0