Titles you rated
HierarchyRated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Still 17Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.0
EXO's Travel the World on a Ladder Season 2Rated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 4.0
Cat's PleasesRated ★ 3.5