Titles you rated
RunRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 3.5
Love So DivineRated ★ 3.5
My Best Friend's WeddingRated ★ 4.5
My Little BrideRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
JunoRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 2.5
Perfect NumberRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Mr. HongRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0