Series
Ratings
323- The Tuna and The DolphinRated ★ 4.5
PerfumeRated ★ 2.5
Hello, Me!Rated ★ 3.5
Hikaru no GoRated ★ 4.5
PhoenixRated ★ 4.5
Real MenRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.5
- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 4.5
- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 4.0