Titles you rated
The Golden EraRated ★ 5.0
Planet HulkRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Venus and MarsRated ★ 5.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 5.0
The Brain ManRated ★ 5.0
3:10 to YumaRated ★ 5.0
RentRated ★ 4.0
Seven PsychopathsRated ★ 3.0
The President's Last BangRated ★ 5.0
God Help the GirlRated ★ 5.0
Scary Movie 4Rated ★ 5.0
The Man Who LaughsRated ★ 5.0
Twilight GangstersRated ★ 5.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 5.0
Lesson of the EvilRated ★ 5.0
Stuart Little 2Rated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 5.0
Going by the BookRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 5.0