Movies
Ratings
1190
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 2.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 2.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Despicable Me 4Rated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Transformers OneRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.0
Us and ThemRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
HuntRated ★ 2.5