Series
Ratings
49
ChernobylRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.0
- Three FriendsRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
5th RepublicRated ★ 3.5- Mr. QRated ★ 3.5
- Kuk HeeRated ★ 3.5
Spring DayRated ★ 3.5
CalifornicationRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
SangdoRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 2.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 2.5