Titles you rated
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Hare+GuuRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Run with the WindRated ★ 3.5- All You Need Are Meals with HokusaiRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 5.0
The Name of the RoseRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Let's Walk TogetherRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.5