Titles you rated
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 2.0
Downton Abbey Season 1Rated ★ 5.0
Downton Abbey Season 2Rated ★ 5.0
New AmsterdamRated ★ 5.0
New AmsterdamRated ★ 5.0
New AmsterdamRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 5.0
WayneRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 3.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0